Regulamin i polityka prywatności

Polityka plików cookies (EU)

Polityka prywatności : https://www.mommyplace.pl/polityka-plikow-cookies-eu/

Regulamin

Informacje o Firmie

 1. Sklep internetowy mommyplace.pl jest własnością:  Dawida Jacyno, ul. Ducha 5, 63-400 Ostrów Wielkopolski
 2. Działalność nierejestrowana – nie wystawiamy paragonów i faktur.
 3. Sklep internetowy mommyplace.pl czynny jest 24 godziny na dobę i przez cały ten czas możliwe jest składanie zamówień z wyłączeniem czasu w którym wykonywane są prace techniczne o czym klienci są informowani.
 4. Kontakt w sprawie zamówień jest możliwy w dniach od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt ustawowo wolnych od pracy w godzinach 8-16 pod adresem e-mail mommyplacepl@gmail.com lub całodobowo w czacie na facebooku: https://www.facebook.com/mommplace/

Opisy i zdjęcia produktów

 1. Wszystkie produkty znajdujące się w sprzedaży sklepu są produktami nowymi. Jeśli wystąpią odstępstwa od tej normy, informacja taka zostanie wyraźnie zaznaczona w opisie.
 2. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących produktów przed złożeniem zamówienia prosimy o mailowy lub najchętniej na Facebooku.

Ceny

 1. Ceny podane są w złotych polskich. Wartość ceny nie obejmuje kosztów przesyłki towaru do klienta oraz ewentualnych opłat celnych.
 2. Cena podana przy produkcie jest ceną wiążącą obie strony w chwili rozpoczęcia realizacji zamówienia na towar.
 3. Sklep zastrzega sobie prawo do możliwości zmian cen, wprowadzania akcji promocyjnych i wyprzedaży, wprowadzania w nich zmian oraz ich zakończenia bez podawania przyczyny.
 4. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zamówienia i dostawa

 1. Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
 2. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu otrzymania informacji o zaksięgowaniu wpłaty na koncie wskazanym do płatności.
 3. Czas realizacji ustalany jest każdorazowo na podstawie konkretnego zamówienia i może wynieść od 2-14 dni.
 4. Produkty są każdorazowo wykonywane na konkretne zamówienie.
 5. Przelewy przychodzące sprawdzane są jeden raz w ciągu dnia, między godziną 11 a 11.30. Wszelkie uznania na koncie firmy po godzinie 11.30 odbierane są następnego dnia z wyłączeniem świąt ustawowo wolnych od pracy oraz weekendów.
 6. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.
 7. Jeśli złożone zamówienie obejmuje produkty o różnym statusie dostępności, wysyłka zamówionych produktów następuje w chwili skompletowania całości zamówienia.
 8. W przypadku niedostępności zamówionego produktu, Klient jest informowany o tym fakcie przez pracownika sklepu i podejmuje decyzję o sposobie realizacji pozostałej części złożonego zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania na produkt brakujący, zamiana brakującego produktu na inny w tej samej cenie lub anulowanie całego zamówienia) bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
 9. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Zamawiającego na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez stronę MommyPlace.pl  w celu realizacji zamówienia. Klient ma prawo do wglądu, poprawienia oraz żądania zaprzestania wykorzystania swoich danych osobowych zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych” z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Płatności

 1. Klient może wybrać następujący sposób zapłaty:
  • przedpłata na rachunek bankowy.
 2. Dane do wpłat:
  Dawid Jacyno,
  ul. Ducha 5
  63-400 Ostrów Wielkopolski
  Nazwa banku: Bank Zachodni WBK S.A.
  Numer rachunku: 40 1090 1160 0000 0001 0366 2985
  IBAN: PL 40 1090 1160 0000 0001 0366 2985
  SWIFT: WBKPPLPP
 3. Zamówienia nieopłacone w terminie 21 dni licząc od następnego dnia po dniu złożenia będą anulowane. W przypadku uiszczenia opłaty po tym terminie należy poinformować o tym fakcie mailowo lub telefonicznie.

Dane osobowe i polityka prywatności

 1. W związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”) informujemy, że:
  1. Administratorem danych osobowych Klienta, zbieranych za pośrednictwem Sklepu jest Sprzedający Dawid Jacyno. Dane kontaktowe: e-mail mommyplacepl@gmail.com
  2. Dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania umowy, a po jej zakończeniu przez czas wynikający z obowiązujących przepisów prawa lub do czasu przedawnienia roszczeń. Dane osobowe przechowywane w celu wysyłki informacji handlowych drogą elektroniczną przetwarzane będą do czasu cofnięcia udzielonej zgody.
  3. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo przeniesienia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

 

Zwroty i reklamacje

 1. Nabywca ma pełne prawo, aby składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zakupionego towaru.
 2. Reklamacje należy składać w formie elektronicznej pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawna reklamacja powinna zawierać:
 • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Nadawcy
 • datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji
 • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Nadawcy
 • wszelkie okoliczności uzasadnienia reklamacji
 • zdjęcie uszkodzonego fragmentu przedmiotu
 • informacje potwierdzające zakup
 1. O rozstrzygnięciu reklamacji Nabywca zostaje poinformowany drogą poczty elektronicznej lub telefonicznie.
 2. Wymiary  podane na stronie mogą ulec nieznacznej zmianie. Zamieszczone zdjęcia ofert nie odzwierciedlają dokładnie kolorów i wykończeń. Wzornik kolorów i jego kolory uzależnione są od ustawienia kolorystyki monitorów Nabywców.
 3. Nabywca, który dokonał zakupu w Sklepie  jest uprawniony w terminie do 14 dni od dnia dostarczenia towaru przez podmiot realizujący dostawę do zwrotu zakupionych produktów, poprzez złożenie stosownego oświadczenia i przesłanie go pocztą na adres, pod warunkiem, iż towar pozostaje w stanie nienaruszonym. W przypadku złożenia takiego oświadczenia Nabywca zobowiązany jest do niezwłocznego odesłania towaru na własny koszt na adres firmy. Wtedy gwarantowany jest zwrot kosztów. Zwroty nadesłane pocztą kurierską lub pocztą na koszt odbiorcy nie będą przyjmowane.
 4. Nie realizujemy zwrotów towaru – prosimy o przemyślane zakupy. Każdy wskazany na stronie towar wykonujemy na zamówienie.